"אדם מביט אחורה בהערכה אל המורים המבריקים, אבל עם הכרת תודה לאלה שנגעו ברגש האנושי שלנו"קארל גוסטב יונג, מאבות הפסיכולוגיה המודרנית

תושבים/ות יקרים /ות

מירה מנהלת המחלקההחינוך הינו מלאכת מחשבת עדינה הדורשת רגישות, אופטימיות ואמונה בזכותם/ן  של כל תלמיד ותלמידה ללמוד ולהתפתח.
על צוותי החינוך מוטלת האחריות לעצב את האופן בו תראה החברה בהווה ובעתיד תוך מתן תחושת מוגנות ,כבוד, וחדוות יצירה לכל תלמיד ותלמידה.
מערכת החינוך באורנית הציבה לעצמה למטרה לפתח בוגרים ובוגרות אשר אהבת האדם, מוסר וערכים מהווים עבורם/ן דרך חיים כמו גם היותם/ן סקרנים/יות, עתירי ידע ובעלי/ות ומיומנויות חברתיות שיודעים/ות כיצד להביא את היכולות שלהם/הן לידי ביטוי.

כדי לממש מטרה זו אנו פועלים/ות

לשיפור מתמיד של תהליכים פדגוגים המותאמים למאה ה21 תוך הרחבת האמצעים הטכנולוגיים לרווחת התלמידים/ות והמורים/ות
אנו שמים/ות דגש על מתן מענים  ריגשיים ,חברתיים ולימודיים בהתאם לצרכים השונים של התלמידים/ות.
אנו מאפשרים/ות לתלמידים/ות להתנסות במגוון  תכניות הנותנות מענים  בתחומים שונים כגון: יזמות, מנהיגות והתנדבות ,דיפלומטיה ועוד.
אנו משקיעים רבות בפיתוח צוותי החינוך במגוון נושאים  ותחומים מתוך הבנה כי צוותי החינוך הם אילו המהווים את המפתח להצלחה.
חשובה לנו מאוד תחושת השייכות והחיבור של כל קהילת אורנית למערכת החינוך.
מערכת זו  מהווה ציר מרכזי עבור התלמידים/ות ובני משפחותיהם/הן. אנו פועלים/ות בדרכים שונות  כדי לחזק ולהטמיע את הקשר של התלמידים/ות לאורנית.
במטרה לתת מעטפת מיטבית וחדשנית אנו פועלים/ות בשיתופי פעולה עם הנהגות ההורים , מחלקות המועצה, משרד החינוך, משרדי ממשלה רלוונטים נוספים , רשויות שכנות וגופי ידע.
כולנו ,צוות מחלקת חינוך וצוותי בתי הספר עובדים/ות למתן שרות מקצועי, אכפתי, מחויב ואחראי לכל אחד ואחת מכם ומכן.

אנחנו כאן בשביל כל אחד ואחת מכם/ן.

שלכם/ן
מירה מור
מנהלת מחלקת חינוך