יום המעשים הטובים במועדון

ביום המעשים הטובים ביקרו עובדות המועצה במועדון גיל הזהב, השתתפו בחוג קרמיקה יחד עם בנות הזהב, פינקו בארוחת בוקר מפנקת וסיימו בשירים וריקודים.

האזרחים הוותיקים התרגשו מהמחוות ומהנוכחות של עובדות המועצה.

לא ברור עד כה מי נהנה יותר - העובדות או בנות הזהב המופלאות...

חגיגת פורים במועדון

לכבוד חג פורים נערכה מסיבת פורים עשירה ומבדחת לחברי מועדון גיל הזהב. תודה רבה לכל המתנדבים.ות שסייעו בחגיגה:

  • זאב הולין (תושב אורנית) מספר הסיפורים שהנעים לנו את הזמן במסיבה, בסיפורים ומשלים מהחיים.
  • שירלי שרף, העבירה חוג התעמלות לחברי.ות המועדון באוירה פורימית.
  • יעל לוגסי, שהעלתה את המורל בשירי א"י ושירי פורים.
  • אלי הוך יועץ לענייני ותיקים ואלי שבתאי, מעמותת אומץ לב, חילקו כירבוליות לחברי המועדון.

ערב חוויתי לחיבוק המקומי ולחברי מועדון גיל הזהב

לאחר הגל הראשון של הקורונה, התכנסו מתנדבי החיבוק המקומי בהובלת אירית עציון ועידית שגיא, לערב הנאה למחובקים בני הגיל השלישי וחברי מועדון גיל הזהב. נוגה שטיינבוים וענת שילה שסיפרו על מתחם "חי בלב" שהוקם לזכרו של חי שטיינבוים ז"ל. הותיקים נהנו שירה בציבור מלווה בנגינת אקורדיון ורדה ספקטור וחברי חבורת הזמר "תו השעה" בניהולו של יוסי סידי.

ניר ברטל, ראש המועצה סיפר שהתנדבות זו מהווה את עמוד השדרה של הקהילה באורנית וכי הקשר הבין דורי חשוב ליצירת חוסן ותחושת הבטחון והשייכות ליישוב, מועצת אורנית תסייע ככל שיידרש בכדי להגדיל את כמות המחובקים והמחבקים

שיפוץ המועדון על ידי מתנדבים

מועדון גיל הזהב שודרג בזכות אנשים רחבי לב (תורמים ומתנדבים), שסייעו, עמלו ויצרו מועדון חמים ונעים. בזכותם הותקנה ריצפת פרקט חדשה ספות ואקססוריז.

החברים במועדון שמחו מאוד על השינוי והודו למתנדבים, לתורמים ולמועצה.

תודה מיוחדת לאילן חביב שתרם 75 מטר פרקט כולל פנלים וחומר שחור, לאסי בוקר המתקין שגר ביישוב ותרם את עבודתו והתקין את הפרקט, ליוסי ממן שעזר בנגריה לבנות את הקוביות והשולחן, סייע בהבאת הריהוט מתצוגה של חנות רהיטים בכפר קאסם ועזר לתלות את הכל במקום, למיקי וילד על הלב הרחב היצרתיות והכישרון לגרום לכל זה לקרות ולעצב את המקום.

טו בשבט במועדון

נציגי מועצת התלמידים של בית הספר שחקים ביקרו במועדון גיל הזהב של היישוב, לחגוג יחד עם הגימלאים את ט"ו בשבט. במועדון התקיימה פעילות מוסיקלית משותפת בהנחיית ורדה ספקטור ובהשתתפות ראש המועצה מר ניר ברטל. בסיום המפגש העניקו נציגי המועצה עציץ שי לכל גימלאי.